KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306402
nr 1630 6402
Carl Delden (f. 1906), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:02:30
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr